WatchExclusive je synonymom pre vynikajúcu kvalitu výrobkov a služieb týkajúcich sa hodiniek a ich príslušenstva. Vďaka našej spolupráci s poprednými výrobcami a distribútormi, dokážeme ponúknuť vysoko-kvalitné hodinky za prijateľné ceny. Okrem iných, ponúkame svetoznáme značky ako: Armand Nicolet, Aviator, Biatec, Davosa, Victorinox Swiss Army, CX Swiss Military, Junkers, Zeppelin, Vostok Europe, Epos, Seculus, Sturmanskie, Luminox a veľa ďaľších.

Excelentné služby zákazníkom
Využívame krátke dodacie lehoty pre našich zákazníkov, ktorí pochádzajú z celej Európy, rovnako ako naše konkurencieschopné ceny. Sme hrdí na náš silný vzťah so zákazníkmi v lehote pred samotným predajom, počas neho a po ňom. Náš personál je pripravený zodpovedať Vaše otázky a pomôže Vám, vybrať si najlepšie hodinky pre Vás.

Zaručená originalita hodiniek
WatchExclusive spolupracuje výhradne s autorizovanými distribútormi jednotlivých značiek, alebo priamo so samotným výrobcom. Týmto spôsobom má Náš zákazník zaručene k dispozícii nový, originálny, legitímne zakúpený, vysokokvalitný produkt. Každý zakúpený produkt je dodaný zákazníkovi v originálnom balení, pečiatkou alebo podpisom overeným záručným listom (kartičkou), rovnako ako s manuálom a všetkými ostatnými dokumentami.

Starostlivosť o zákazníka
V prípade, že Náš zákazník nie je úplne spokojný s produktom, alebo len zmenil svoj názor, ponúkame možnosť vrátiť nepoužitý tovar do 14 dní bez uvedenia dôvodu. Ak máte na nás nejaké prianie, alebo potrebujete informácie, neváhajte nás kontaktovať a špecifikovať Svoje želanie.

Ochrana údajov a zabezpečenie
Náš eShop je neustále kontrolovaný pre zaistenie úplnej bezpečnosti a ochrany spotrebiteľa. Watchexclusive.eu je zabezpečený GeoTrust SSL certifikátom, ktorý poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia pomocou 256-bitového šifrovania.

Firemné údaje
I&M Montres s.r.o. Na križovatkách 18 821 04 Bratislava Tel.: +421 903 520 152 @: info@watchexclusive.eu IČO: 47 218 061 IČ DPH.: SK2023803793 Bankové spojenie: 3163079351/0200 (VUB BANKA) IBAN: SK4302000000003163079351 SWIFT/BIC: SUBASKBX

Product added to wishlist